Serbest bırakıldı

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde 5 yaşındaki kız çocuğuna cin-sel istis-marda bulunulması sonrası sosyal medya hesabından, “Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti’nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti’yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir.” paylaşımında bulunduğu tespit edilen kadın, İzmir’de öğlen saatlerinde gözaltına alındı.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan şüpheli kadın, emniyetteki işlemlerinin ardından Karşıyaka Adliyesi’ne sevk edildi. Burada tutuklanması beklenirken savcılık sorgusu tamamlanan Çolpan Işın Taner çıkartıldığı hakimlikçe serbest bırakıldı.

NE YAZMIŞTI

“4 yaşındaki çocuğun yeri annesinin yanıdır. Bakamıyorsan doğurmayacaksın. Ayrıca bize kötü gibi görünen durumlar belki de bizi daha kötüsünden korumak için öyledir. Yani ilahi adalet var. Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti’nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti’yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir. Değmez bu insanların çocukları için bile olsa”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir