Pkk’nın Münbiç kadrosu

ABD- PKK ortaklığı ile işgal edilen Münbiç, Kandil kadroları tarafından yönetiliyor. Suriye’nin en büyük ilçesi olan Münbiç’te belediye, askeri konsey, maliye, asayiş, yerel meclis, istihbarat, kültür, tarih ve eğitim gibi kurumlar Kandil’in atadığı teröristler eliyle görev yapıyor.

ABD MÜDAHALE ETMİYOR

Münbiç’te tüm kararlar Kandil’de alınıyor. Ayn el Arab-Münbiç arasında bulunan Lafarge çimento fabrikasında kurulan Kandil-Münbiç koordinasyon birimi ilçeye dair tüm kararların alınmasında aracı rol üstleniyor. Türk asıllı Rezan kod adlı PKK’lı terörist tarafından yönetilen birim, Kandil’de alınan kararları Ferhat Derik isimli sözde Münbiç Belediye Eş Başkanı’na iletiyor. ABD’nin bölgede bulunan asker ve sivil görevlileri, Kandil’de alınarak Münbiç’te uygulanan kararlara herhangi bir müdahalede bulunmuyor.

TAMAMI İTHAL TERÖRİSTLER

İran, Türkiye, Irak ve az sayıda Suriye’nin farklı bölgelerinde doğan ve PKK kamplarında eğitilen teröristlerin yönettiği Münbiç’te halen 6 binden fazla PKK’lı bulunuyor. Münbiç’te devam eden işgal sürecinde yönetim kademelerinde görevli isimlerin tamamı Kandil tarafından görevlendirilen ithal teröristlerden oluşuyor.

SÖZDE GENELKURMAY BAŞKANI MAZLUM

ABD’ye yakın isimlerden Cemil Mazlum, Münbiç’te sözde Genelkurmay Başkanlığı sıfatı ile görev yapıyor. Münbiç’i, doğu ve batı merkez güçleri olarak iki farklı askeri bölgeye ayıran PKK, sözde Batı Birlikleri Komutanlığı’na Kemal Mustafa’yı atarken, doğu cephesine ise Cemil isimli PKK’lıyı atadı.

ZIRHLILARI ABD’DEN GELİYOR

ABD himayesinde işgalin devam ettiği Münbiç’te görevli PKK yöneticileri çok sınırlı oranda dışarı çıkıyor ve ABD’nin verdiği zırhlıları kullanıyorlar. Münbiç Yerel Meclisi eski Başkanı Mustafa Hacı Abdullah, PKK’nın tüm kritik görevlerde bulunan isimlerinin dışarı da yüzlerini kapatarak dolaştığını ve olağanüstü güvenlik önlemleri altında korku içerisinde yaşadıklarını söyledi. Abdullah, bölgedeki teröristlerin kod adı kullandığını ve sahte kimlikler düzenleyerek görev yaptığını söyledi. Abdullah ABD ve PKK’nın Münbiç’te görev verdiği birkaç Arap ismin ise sadece vitrin unsuru olduğunu ve hiçbir yetkisinin olmadığını ifade etti.

İşte o teröristler

Cemil Mazlum: Sözde Genelkurmay Başkanı – Ferhat Derik: Sözde Münbiç Belediye Eş Başkanı

Rokan: Sözde Münbiç belediye eş başkanı; Rojda: Sözde Genelkurmay başkanlığı yardımcısı (PKK’nın bölgedeki kadın teröristlerinden sorumlu); Rizan: Sözde Kandil-Münbiç iletişim sorumlusu (İran doğumlu ve Lafarge Çimento fabrikasında ikamet ediyor)

(Savaş Botan: Sözde eğitim sorumlusu (Mardin Doğumlu) – Muhammed Kürdi: Sözde Münbiç Askeri Meclis Başkanı)

Dilovan: Sözde asayiş sorumlusu; Silcan: Sözde kadın asayiş birim sorumlusu; Sinco: Sözde emniyet genel müdürü

(Şervan Derviş: Sözde askeri Meclis Sözcüsü)

Ciya: Sözde Kobani istihbarat sorumlusu;  Cesur: Sözde maliye sorumlusu; Kemal Mustafa: Sözde tarihi eserler ve müze sorumlusu

KAYNAK: YENİ ŞAFAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir