Payitaht Abdülhamid’e damga vuran sahne

TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in 56. bölümünde yer alan baronların toplandığı ve Albert Pike’ın mektubunun okunduğu sahne geceye damga vurdu. Dizide, 33. dereceden mason olan Albert Pike’ın 3 dünya savaşı çıkartma planı işlendi. Peki Mason Albert Pike 2’si gerçekleşen, 3 dünya savaşı planı nedir?

Albert Pike adlı mason üstadının 1871’de yazmış olduğu gizemli bir mektup, dünya savaşları hakkında sıradışı planlar içeriyordu. İlluminati Üyesi Olan Mason Albert Pike bu mektubunda birinci ve ikinci dünya savaşını planlıyor ve dedikleri yıllar sonra aynen oluyor. Her iki planı da gerçekleşen Albert Pike, olay mektubunda 3. dünya savaşı için de planları bulunmuştu.

Albert Pike 1871 yılında kendisi gibi Mason üstadı olan Giuseppe Mazzini’ye bir mektup yazdı. Bu mektubu 1950’li yıllarda William Guy Car adlı eski bir İngiliz istihbarat subayı tarafından British Museum’da bulundu. William Guy Car bu mektubu Quoted in Satan: Prince of This World adlı eserinde yayınlarken mektubun içeriği herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Albert Pike’nin yazdığı mektup dünya savaşlarıyla ilgiliydi. Henüz gerçekleşmeden bu savaşları haber veriyor, dahası sebebini bile yazıyordu. Albert Pike’nin mektubunda yazanlar aynen şöyle;

İlluminati’nin amacına ulaşması için öncelikle bir dünya savaşı çıkarmalıyız. Bu sebeple Rusya’da Çar’ı(Çarlığı) zayıflatıp, ateizmi ve Komünizmi hakim kılmalıyız. Ajanlarımız vasıtasıyla Britanya İmparatorluğu ve Alman İmparatorluğu arasında gerginliği körükleyerek savaşa zemin hazırlamalıyız. Ve I. Dünya Savaşı sonrası, Komünist düzeni iyice inşa etmeliyiz ki, tüm hükûmetleri yıkabilelim ve tüm dini düzenleri zayıflatabilelim.

Ardından II. Dünya Savaşı’nı çıkarmalıyız ve bunu gerçekleştirmemiz için; Faşistler ve Siyonistler arasında savaşla sonuçlanacak bir gerginlik oluşturmalıyız. İsimleri Nazi olacak olan Faşistleri, savaş sonunda yok etmeli ve savaş sonrası Filistin’de İsrail devletini kurmalıyız. İkinci Dünya Savaşı sürecinde Uluslararası Komünizm mutlaka Hristiyanlığı dengeleyecek bir güce ulaştırılmalı. Toplumlara ölçülü bir şekilde Son Çöküşü yaşatacağımız zamana kadar bu denge bizim için gereklidir.

Üçüncü Dünya Savaşı’nı çıkarmamız için; İslam Aleminin liderleri ve Siyonistler arasında ajanlarımız vasıtasıyla, ayrı düştükleri konular üzerinden gerginlik çıkarmalıyız. Ve bu savaş, Müslüman Arap Dünyası ve İsrail Devleti’nin birbirlerini yok edecekleri şekilde dizayn edilmeli. Ve bu hengame içinde diğer milletleri bu konuda, fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik olarak çökmeleri için mücadeleye zorlamalıyız. Nihilistlerin ve Ateistlerin önlerini açmalıyız ve müthiş bir sosyal çöküş provoke etmeliyiz ki böylece bu kanlı kargaşa ve vahşetin doğurduğu korku içinde mutlak ateizm etkisi ortaya çıksın.

One comment

  1. Aslinda bu kefereler birbirlerini kullaniur.Yahudi ve hristiyanlar,ateistler.Yahudi hristiyani sevmez,hristiyan yahudiyi sevmez.Amma,bnunlarin ortak dusmanlari Muslumanlar oldugundan dlayi Muslumanlara karsi birlesiyorlar.mesele bu kadar acikken,neden Muslumanlar bunlarin arasini acmaya ugrasmiyor? Hristiyanlari kiskirtsinlar yahudlere karsi,yahudileri kiskirtsinlar hristiyanlara karsi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir