Osman Gazi başa geçiyor

Tüm Türkiye’nin severek ve büyük bir dikkatle izlediği Diriliş Ertuğrul dizisinin bu sezon biteceği öğrenildi.

TRT1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un başrolü Engin Altan Düzyatan’ın diziye veda edeceği iddiası, sosyal medyada gündem olmuştu. Sevilen dizi için her gün yeni iddialar ortaya atılırken dizinin final tarihi belli oldu.

Bu sezon bitiyor
TRT 1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur fırtınalar estiren ve en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul’un final tarihi netleşti. Çarşamba akşamları reytingleri alt üst eden dizi bu sezon bitiyor.

Osman Gazi 13 Kasım’da
Osman Gazi adıyla TRT 1 ekranlarında yeniden başlayacak olan dizinin final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı. Osman Gazi dizisi ise yeni sezonda 13 Kasım’da ilk bölümü ile ekrana gelecek.

İddialar çoktan başlamıştı
Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit’in geleceği, Engin Altan Düzyatan’ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. Hatta Burak Özcivit’in o dönem sakallarını uzatması diziye hazırlık olarak yorumlanmıştı.

Ertuğrul Gazi ölecek, Osman Gazi geçecek
Diriliş Ertuğrul dizisi için artık son karar verildi. Aynı dizide birlikte rol almak istemeyen Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan için formül bulundu. Ertuğrul bu sezon ölecek, yerine oğlu Osman Gazi yani Özçivit gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir