O şarkıyı dinliyormuş

Yeni Zelanda’nın Christchurch kentindeki bir camiye yapılan te-rör sal-dırısı sonucu en az 49 kişi hayatını kaybederken 49 kişi de yaralandı. Kat-liamla ilgili deh-şete düşüren detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

BOSNA KASABINI ÖVEN ŞARKIYI DİNLİYORMUŞ

Te-rörist Brenton Tarrant’ın kat-liama giderken Bosnalı Müslümanları kat-leden Sırp kasabını öven ‘Karadzic leads the Serbs’ şarkısını dinlediği ortaya çıktı. Bununla da kalmayan te-rörist Brenton Tarrant, kat-liam yolunda gördüğü Müslüman kadınları hedef aldığı görüntülere yansıdı.

SIRBİSTAN’DAN JET AÇIKLAMA!

Sırbistan Dışişleri Bakanı İvica Dacic, Yeni Zelanda’daki te-rör sal-dırısını gerçekleştiren te-röristin camiye giderken aracında Sırpça Çetnik şarkıları dinlemesi ve sil-ahının üzerinde Sırp tarihi figürlerin isimlerinin bulunmasına ilişkin, “Sırbistan’ın ter-ör sal-dırısıyla hiçbir alakası yoktur.” dedi.

Ülkesinin, Yeni Zelanda’daki te-rör sal-dırısıyla hiçbir alakası olmadığının altını çizen Dacic, “Biz, hiç kimseden kurbanların intikamını almasını istemedik. Bu isimlerin bu şekilde suistimal edilmesini kınıyoruz. Bu tür eylemler, çıkarlarımıza zarar veriyor. Buna benzer suistimallere karşı mücadele edeceğiz.” diye konuştu.

İŞTE O ŞARKININ SÖZLERİ

Bihac’tan Petrovac köyüne / Bütün Sırp topraklar sal-dırı altına
/Karadzic liderimiz ol!/Sırpları sen yönet /Herkes bunu görmeli /Onlar (Sırp askeri) kimseden korkmaz /Hırvat Ustaşa’lar/Topraklarımıza dokunmayın/Karadzic liderimiz ol!/Sırpları sen yönet/Herkes bunu görmeli/Onlar kimseden korkmaz/Krajina’dan Sırp Kurtları geliyor /Hırvatlar ve Türkler iyi izleyin /Karadzic liderimiz ol!/Sırpları sen yönet/Herkes bunu görmeli/Onlar kimseden korkmaz/Sırp milletini direnişi/Özgürlüğümüz için savaşımız/Karadzic liderimiz ol!/Sırpları sen yönet/Herkes bunu görmeli/Onlar kimseden korkmaz…

haber7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir