Nihat Genç İmamoğlu’na verdi veriştirdi

Seçimler boyunca manüplatif provokasyonlara alet olmamak için açıklama yapmadığına dikkat çeken ulusalcı yazar Nihat Genç, seçimlerin halkın olgunluğu ve feraseti ile geçtiğini ve liderlerin de böyle davrandığını özellikle MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 1 oy bile fazla alan kazanır açıklamasının çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Ülkenin huzurundan, istikrarından, YSK’nın kararlarından yana olduklarını açıklayan Nihat Genç, İmamoğlu üzerinden bir zorlama yaşandığını ama ülkenin bunun da altından kalkacağını ifade etti.

İmamoğlu’nun Samanyolu TV’de spor muhabirliği
Türkiye’de bugün iki büyük partinin kurulduğunu ve bunların köküyle yanlış olduğunu ifade eden Genç, “Türkiye bu partilerin arasına sıkışıp kalmıştır. Üçüncü bir alternatifi de hazırlamak çok zordur. İmamoğlu’na bugün büyük büyük laflar ediliyor. Emre Kongar diyor ki, büyük bir lider, yeni bir lider. İmamoğlu bey, Youtube’da da videoları vardır. Türk Ordusu teslim olurken, Türk Ordusuna operasyonlar yapılırken, kendisi Samanyolu TV’de spor muhabirliğine FETÖ operasyonlarını onaylayan birisidir. Bunları abartmaya gerek yok.

Biz hazır kıta vatanseverler olarak PKK’yı da FETÖ’yü de biliyoruz ve nöbetteyiz. Bu işlerin şakası yoktur. Dün Yılmaz Özdil de zaten ağzından olan biteni kaçırdı. Seçimin galibi olarak, kahramanı olarak Kaftancıoğlu’na madalya taktı. Kıymetini bilelim dedi. Yetmedi FETÖ’cü CIA ajanı şu an içeride olan Enver Altaylı’nın yeğeni İYİ Parti’nin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya da madalya takalım, kahramanımız dedi.

Bu mangalda kül bırakmayan Kemalistlerin geldiği durumdur. Bu bir tezgahtır. Bu bir dizayndır. Başından beri söylüyoruz. Benim şahsi düşüncem vatanseverler, PKK’ya FETÖ’ye hiç bulaşmamış bu ülkenin tertemiz çocukları muhalif kadrolarla seçime girseydi çok yüksek oylar alınırdı. Şimdi bakıyoruz, İzmir’de bir mason, öbür tarafta FETÖ’de spor muhabiri, operasyonları onaylamış birisi. Artık bunlarla uğraşacağız. Biz toprağın nöbetindeyiz” dedi.

Kemalistlerin hepsi fırıldak çıktı
Yerel seçimler sonunda ortada bir zaferin olmadığını belirten Nihat Genç Veryansın TV’de şunları söyledi:

“Çok tehlikeli gördüğüm bir şey var. 70 yıldır uluslararası şirketlerin ya da Gladyo’nun, emperyalistlerin sıkıştırdığı partiler içinde kaldık. Türkiye bu süreçte har vurdu harman savurdu. Seksen öncesinin “Tek yol Devrim” diyenleri, ya da “Milliyetçi Türkiye” diyen sağcıları güzel günler görmeden bu şirketlerin köpeği oldu ve güzel günler göremez hale geldi. Tarihimizin en boşluk günlerini yaşıyoruz. Türk genci sağ partilere madalya verilmesinin yalan olduğu gerçeğini bilecek. Bu 45 yıl heba edilmiştir. Tek yol devrim diyenler ya da Milliyetçi Türkiye diyen sağcılar arada bir birine kırdırılmıştır. Türkiye’nin büyük genç enerjisi, üretecek enerjisi heba edilmiştir.

O yüzden bu siyasi zafer içi boş bir siyasi zaferdir. Bu toprakların tarihinde hiç bir zaman olmayan şey oldu. Kardeşi kardeşe kırdırdılar, müslümanı müslümana kırdırdılar. Türk Ordusu işgal edildi. 90 bin ajan olur mu? AHİM’e gitsek şimdi o diyecek ki, yahu 90 bin ajan olur mu? Şimdi 30 bini içerde. Hukuk ele geçirildi. Türkiye darmadağın hale getirildi. En büyük tehlikemiz artık karnımızı doyuramamaktır. Bu aptallıktır.

Ankara ve İstanbul’da yaşanan zaferler popülist bir rüzgar olarak estirilecek. Yeni bir siyasi lider çıkmışmış. Nereyse Atatürk’ten sonra hatta Fatih Sultan Mehmet’ten sonra yazı bile yazı bile yazıldı. Kardeşim bu adam Samanyolu Televizyonunda Genelkurmay Başkanları içeri alınırken operasyonları olumlayan konuşmalar yaptı. Bomboş siyasi zaferleri uydurmayın.

Aydınlar olarak ezilen, yok edilen vatanseverlerdir. Seçim sürecinde CHP kadrolarında tek bir vatansever gördünüz mü? Yani Kemalist demiyorum. Çünkü Kemalistlerin hepsi fırıldak çıktı. Kemalci, vatansever, kooperatifçi, anti emperyalist, anti kapitalist bir söylem gördünüz mü? Bunların hepsi boğdurulmuştur.”

Kaynak: Yeni Akit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir