İmamoğlu kandırmacayı sürdürüyor

CHP’nin İstanbul Büyükşehir adayı Ekrem İmamoğlu, AK Parti’nin yapmış olduğu projeleri, hiç de ahlaki olmayan bir yöntemle kendisi yapacakmış gibi vaatte bulunmaya devam ediyor.

İNTERNETTE SİNSİ ALGI OYUNU

Google reklamları aracılığıyla internette birçok sitede, İmamoğlu’nun fotoğrafının yanında Eminönü-Alibeyköy tramvay hattı ve Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattının tanıtımları yer alıyor.

AK PARTİ’NİN YAPTIĞI HATLARIN YANINA KENDİ FOTOĞRAFINI KOYDU

İmamoğlu burada çirkin bir oyuna başvuruyor. Yapılmış hatları büyük puntolarla kendi fotoğrafının yanına koyan İmamoğlu, hemen peşinden “gelecek istasyon Esenler, Fatih” ifadesini gösteriyor.

HALKI KANDIRABİLECEĞİNİ SANIYOR

CHP’nin adayı böylece, insanların algılarıyla oynayarak hem test sürüşü dahi yapılmış projeyi kendi yapmış gibi gösteriyor, hem de bu proje üzerinden vaatlerde bulunuyor.

GEÇEN HAFTA MEVLÜT UYSAL İKİ HATTIN DA TEST SÜRÜŞÜNÜ YAPMIŞTI

Eminönü-Eyüpsultan-Alibeyköy tramvay hattı tamamlanmış ve test sürüşünü geçtiğimiz hafta salı günü İBB Başkanı Mevlüt Uysal yapmıştı.

Uysal ayrıca, aynı gün Mahmutbey-Mecidiyeköy metrosunun da test sürüşünü yapmıştı. Mahmutbey-Mecidiyeköy Metro Hattı, tam otomatik sürücüsüz metro özelliğiyle Avrupa Yakası’nda ilk olacak.

haber7

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir