Finansal destek çıktılar

Son günlerde protesto edilen Cem Yılmaz’a göstere göstere arka çıkmaya devam ediyorlar… Koç Holding’in akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren şirketi OPET, Cem Yılmaz ile 15 yıl sonra tekrar anlaştı. Vatandaşlarca protesto edilen ve sinema filmiyle gişede çakılan Cem Yılmaz’a Koç’un sahip çıkması “Tencere yuvarlandı, kapağını buldu” yorumlarına neden oldu.

OPET ile Cem Yılmaz arasındaki işbirliği Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. 11 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya Cem Yılmaz ile OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca ve OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin katıldı.

Protesto edilmişti

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler 2 Arada sosyal medya kullanıcıları tarafından boykot edilmişti. Film vizyona girmeden önce sosyal medyada #cemyılmazfilminegitmiyorum başlıklı hashtag açıldı. Hükümeti hemen her sosyal – siyasal olayda yerli yersiz hedef alan ve aydın geçinen Cem Yılmaz’ın, PKK’nın elinden çocuklarını kurtarmaya çalışan anneleri görmezden gelmesine vatandaşlar sessiz kalmamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir