Ekrem ve ekibinin gerçek amacı

Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur’dan İmamoğlu ile ilgili açıklamalar geldi. İBB’nin verdiği kararlara baktığını ve tuhaf kokular aldığını söyleyen Uğur, yapılan zamları hatırlattı ve hem İmamoğlu’na oy verenlerin hem de İstanbulluların şoke olduğunu söyledi. ‘Ekrem İmamoğlu’nun niyeti ne?’ diye soran Uğur bir iddiada bulundu.

Ulaşım hizmetinin aksatıldığını ve gençleri öfkelendirecek ulaşım zamlarıyla onlara hayatı çekilmez kılmak için elden gelen ne varsa yapıldığını söyleyen Uğur, “En küçük bir olayda tepki gösterir ve bir tek kışkırtmaya, provokasyona bakar her şey.bir tek kışkırtmaya, provokasyona bakar her şey.” dedi.

FETÖ KAOS İSTİYOR

“15 Temmuz’da ve sonrasında perişan edilen FETÖ’cülerin kalan kısmı böyle bir kaosu bekliyor olabilir.Benden yine söylemesi.Ucuz siyaset yapmayı bırakın, arkadaki fotoğrafı okuyun diye yazıyorum. Zam yap, hizmeti aksat, toplumu patlamaya hazır hâlde ve gergin tut.

Fuat Uğur, Ekrem ve ekibinin asıl amacının halkı gererek yeni bir kaos ortamı oluşturmak ve ayaklanma çıkarmak olduğunun altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir