Diriliş Ertuğrul’a yeni transfer

eşinci sezonu merakla beklenen Diriliş Ertuğrul için geri sayım başladı. Diziye daha önce de yeni sezon için Hande Soral ve Armağan Oğuz katılmıştı. Yeni sezon oyuncu kadrosunu güçlendiren Diriliş’e son olarak usta oyuncu Ünal Silver’de dahil oldu. Peki Ünal Silver kimdir? Dizide hangi rolde yer alacaktır?

ÜNAL SİLVER HANGİ ROLÜ ALACAK?

Metin Günay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Mehmet Bozdağ imzalı projenin kadrosuna son olarak usta oyuncu Ünal Silver de katıldı. Usta oyuncu Ünal Silver ‘Umur Bey’ rolüne hayat verecek.

ÜNAL SİLVER KİMDİR?

1948 senesinde doğan usta oyuncu Ünal Silver İstanbul’da dünyaya gelmiştir. En son 2017 yılında Söz isimli dizide rol alan Ünal Silver evlidir ve bu evliliğinden bir oğlu ve Şefika Natalie Gümüş isminde Almanya’nın Köln şehrinde yaşayan pedagog bir kızı vardır.

Kariyer boyunca bir çok projede yer alan usta oyuncu özellikle Üçe Karşı Truva, Hokkabaz, Mavi Kuş, Yalancı Yarim, Sessiz Fırtına, Gölge, Bir Bulut Olsam, Deli Saraylı, Gönülçelen, Beni Unutma, Dedemin İnsanları, No:309, Kuzey Güney, Zenne ve Benim İçin Üzülme isimli sinema ve dizilerle ön plana çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir