Chp’den büyük hizmet

Her mahalleye bir Atatürk anıtı projesi başladı. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin ’Her mahalleye bir Atatürk Anıtı’ projesi kapsamında 12. Atatürk Anıtının açılışı Demirli Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

“ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ YOLDAN İLERLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekremn Eşkinat, “Biz diyoruz ki köyler önemlidir. Bu nedenle köy tüzel kişilikleri en çabuk şekilde geri verilmelidir. Bu yüzden tarım önemli, köylerimiz önemli, bu nedenle biz en değerli varlığımızı gelip köy meydanlarımızın ortasına koyuyoruz. Sığınacak başka bir yerimiz yok. Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan biz ilerlemeye devam ediyoruz. Hep beraber ilerlemeye devam ediyoruz. Bizim başka bir liderimiz de lider arayışımız da yok. Onu bize bahşeden rabbime şükürler olsun diyorum ve Cumhuriyetimizin 95. yılında onun emanetinin sonuna kadar arkasında olduğumuzu Tekirdağ olarak, Trakya olarak Türkiye olarak ifade ediyorum.” açıklamasını yaptı

CHP’li belediyeden her mahalleye bir Atatürk anıtı

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, “Atatürk anıtımızın 12’ncisinin açılışında sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanım Ekrem Eşkinat ve ekibine teşekkür ediyorum. Darısı diğer mahallelerimize. Ayrıca hepinizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum. Nice 95 yıllara” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir