Chp’de salon yine birbirine girdi

CHP Genel Merkezi’ndeki salonda gerçekleştirilen Ankara il Danışma Kurulu toplantısı sırasında salon bir anda karışınca; toplantıya ara verildi. Dün gerçekleşen toplantıya eski CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Ayhan Yalçınkaya’nın “Mansur Yavaş bizim adayımız olamayacak NOKTA”çıkışı damgasını vurdu.

”BASINA DA KONUŞ”

Babası Doğan Taşdelen gibi 2014’ten bu yana Çankaya Belediye Başkanlığını yürüten Alper Taşdelen’in, konuşması sırasında salonu dolduran partililerin ‘ön seçim, ön seçim…’ diye sürekli slogan atmaları üzerine, Taşdelen’in ‘Ben de ön seçim istiyorum hodri meydan’ demesi üzerine salondan “Burada kapalı kapılarda değil; basına da konuş” sesleri yükselmesi dikkatleri çekti.

”CİNSEL TERCİHİM EL VERMEZ”

Konuşması sırasında “Ben eşimi 5 dakikada sevdim” diyen Taşdelen’e “Aman beni sakın sevme başkan” diye çıkışan Yalçınkaya’ya Taşdelen’in “Buna cinsel tercihim el vermez” demesi de herkesi şaşırttı!

‘ÖN SEÇİM KARARINI BURADA ALALIM’ SÖZLERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Daha sonra söz alan ve ön seçimde 1. olarak milletvekili olan eski Ankara milletvekili Necati Yılmaz’ın “Ön seçimin kararını burada alalım, lafı bırakalım” yönündeki ateşli konuşması sırasında ise salonda tansiyon artınca; toplantıya ara verildi.

Toplantıyı bir çok parti yöneticisi ve milletvekili de konuşma yapmadan sessizce en önden izledi. Bu isimlerden bazıları şöyle: Bülent Kuşoğlu, Levent Gök, Fethi Yaşar, Ali Haydar Hakverdi, Gamze Taşçıer, Servet Ünsal… (İnternethaber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir