Cehape’li çıktı

İstanbul’da Fatih Özdemir adlı şüpheli, metrobüste bir kadına cin-sel saldırıda bulundu. Ta-cize uğrayan kadın, çektiği videoyu sosyal medyaya koyarak ta-cizcisini ifşa etti.

Dün akşam sıralarında metrobüsle Avcılar yönüne giden bir kadın ta-cize uğradı. Kadın, oturduğu koltuğun yanında ayakta duran adamdan rahatsız oldu ve çantasını araya koydu. Temasın bilinçli olduğunu fark edince aradan çantasını kaldıran kadın, F.Ö.’nün fermuarının açık, cin-sel organın dışarıda olduğunu gördü. Pantolonundaki ıslaklıkla beraber sapığın boşaldığını fark eden kadın, sapığı ifşa edip metrobüsten indirtti.

“BEN GÖRMÜŞTÜM”

Ta-cize uğrayan kadın, metrobüsün dışında olayı videoya çekti. Metrobüste kadının karşısında oturan bir görgü tanığı ise, “Ben görmüştüm bu adamın ne yaptığını” diye konuştu.

PANTOLONUNDAN ÖRNEK ALINDI

Olay yerinden kaçmaya çalışan zanlı engellenip gözaltına alındı. Polisler, sapığın pantolonundan örnek aldı. Gözaltına alınan sapık, bugün mahkemeye çıkarılacak.

CHP’Lİ ÇIKTI

Cin-sel istismarın dini ırkı ideolojisi olmaz…Bunu diyoruz ama anlatamıyoruz… Ensar vakfından yola çıkarak bütün müslümanları sapık ilan eden zihniyet şimdi metrobüs sapığı hakkında bakalım ne diyecek…

İŞTE SAPIĞIN PAYLAŞIMLARI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir