‘Bazı belgeleri açıklayacağım’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ODA TV ve Soner Yalçın’ın Gezi’deki rolü soruldu. Erdoğan, Gezi terörünün bu ülkeye bir ihanet olduğunu söyleyerek, “Adamın çok zengin olmasının, zengin sosyalist olmasının onu kurtarmaya yetmemesi lazım. Bunu en kritik anda yaşayan şahsımdır. Simdi kim bunların arkasında olanlar? Daha neler var bunların arkasında” dedi.

Konuya ilişkin twitter hesabından paylaşım yapan Melih Gökçek, ‘Sayın Cumhurbaşkanı’na ODA TV ve Soner Yalçın soruldu; “bu zatın bir defa o terör örgütleri ile beraber görüntüleri var. İşin içinde aktör ve bu aktör ile ilgili olanlar bitenler ortada. Ben burada ister istemez topu yargıya atacağım” yaptıkları yanına kâr kalmamalı. Söz yargıda’ dedi.

Karanlık ODA TV, ‘Uçaktaki sorunun perde arkası… Erdoğan Gezi’yi bıraksın Gökçek’in pis işlerini açıklasın’ başlıklı tepki çeken haberine ilişkin Melih Gökçek,

‘ODA TV tutuştu, hemen yaylım ateşine ve savunmaya geçti. Korkunun ecele faydası yok hesap vereceksiniz. Niye hesap vereceksiniz birazdan bazı belgeleri atacağım. Ayrıca bu yazdıkların konusunda da hesap vereceksin. Artık yargıda hesaplaşma zamanı. Bekleyin’ ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir