Akılalmaz iftiralara başladılar

24 Haziran seçimlerine bir aydan az bir zaman kalmışken, vakit daraldıkça Siyonist, Batılı, terör örgütlerinin destekçileri ve sair şer mihraklarının odak noktası Reisicumhur Erdoğan olmak üzere Türkiye’ye hücum ve karalamalarını iyice sıklaştırdıkları görüldü.

PKK’YA YÖNELİK OPERASYONLARI ÇARPTIRIP HDP GÜZELLEMESİ YAPTILAR

Ortadoğu analizleriyle tanınan ve dünyada pek çok meşhur yayın organında yazıları yayınlanan gazeteci Wladimir van Wilgenburg, twitter hesabından son günlerde PKK tandanslı kaynaklardan paylaşımlarını arttırıp propagandalarına ön ayak olurken görüldü. Türkiye’nin askeri operasyonları tenkit eden PKK propagandalarını dünyaya yaymaya çalışan Wilgenburg, Amerikan televizyon kanalı CNN’den Rick Francona ile Türkiye’yi DAEŞ konusunda zan altında bırakan küstahça paylaşımlara yer vermekten de çekinmedi. Türkiye’nin “Afrin operasyonu ile Kürtlere karşı harcadığı kaynakları DAEŞ’e harcasa ne olacağının” imaen sorulduğu paylaşımla bir yanda YPG terör örgütü aklanırken diğer yanda Türkiye terör destekçisiymiş gibi gösterildi.

SİYONİST PROFESÖRDEN SERİ PAYLAŞIMLARLA ERDOĞAN’A AKIL ALMAZ İFTİRA VE HAKARETLER

New York Üniversitesi’nde profesör ve Siyonist Jerusalem Post’ta da yazar olup Ortadoğu “uzmanı” ilan edilen Siyonist Alon Ben-Meir, 2 Haziran günü twitter hesabından yaptığı seri paylaşımlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye’deki vaziyet hakkında akıl almaz iftira, çarpıtma ve hakaretlerde bulundu. Siyonist sözde prof olan zalim, Erdoğan’ın bir kız çocuğuyla gülerek sarıldığı resmi paylaşıp, “kamu önünde çocuklara sarılabilirsin, ancak günahların ve sahtekârlığın gizlenemez. 6 yaşın altındaki 668 çocuk anneleriyle birlikte Türkiye’de hapiste. Onları sen hapsettin. Diktatör deli” sözlerini savurdu.

Bebek ve çocuk katilliğiyle meşhur Siyonist terör devleti İsrail’in Siyonist elemanı bu adamın, dur durak bilmeyip Erdoğan’ın onlarca bebeği de darbeye iştirak ettiği şüphesiyle hapse attığını yazıp “deli” diyerek hakaret etmeye devam ettiği görüldü. Kendi kendine masal yazıp kendi kendine hakaretler savuran bu cahil profesörün, darbecilere ve yaptıkları katliama rağmen onlara değil fakat onların üzerine gidenleri canhıraş şekilde karalaması dikkat çekti.

Bu Siyonist 24 Nisanda da Türkiye’nin Ermenilere soykırım yaptığını, çocukları dahi istisnasız katletme emri verdiklerini ve Türkiye’nin bugün soykırımı inkâr ettiğini yazmak hadsizlik ve cehaletini göstermişti.

Siyonist profesörün ayrıca muhtelif zamanlarda, Erdoğan’ın Atatürk’ün seküler Türkiye’sini değiştirmeye çalışmasından, Atatürk’ün Batılı seküler demokratik bir devlet kurmaya azmettiği halde Erdoğan’ın bunun tersini yapmaya çalışmasından ve Atatürk’ün yolundan ayrılmakla hata ettiğinden dem vuran twitler attığı da görülmüştü.

AVRUPA PARLAMENTOSU ÜYESİ ALMAN VE İNGİLİZ ECONOMIST İLE BBC DEVREDE

AP üyesi Alman siyasetçilerden Rebecca Harms’ın da karalama furyasına bir katkı yaptığı görüldü. Harms twitter hesabından “Türk hapishanesinde ölen masum bir adam olan Gökhan’ın hikâyesi hakikaten üzücü bir hikâye. Hikâye, bugünkü Türkiye hakkında da çok şey söylüyor” ifadeleriyle FETÖ mensuplarını savunup mazlum gösteren bir hesabın paylaşımına yer verdiği görüldü.

İngiliz Economist’in Türkiye muhabiri olan Piotr Zalewski’nin ise Muharrem İnce’nin Financial Times’a röportajından, seçim için umut gördükleri manasındaki ifade ve gazetenin yorumuna dair paylaşımda bulunması da dikkat çekti.  BBC’nin Türkiye muhabiri Mark Lowen’ın ise, Selahattin Demirtaş için “hapishaneden telefonla röportaja izin verilmemesi, televizyonların HDP’ye sıfır dakika verdikleri ve parmaklıkların arkasından liderinin sesinin duyulamadığı” vurgulu paylaşım yapması da calip-i dikkat bulundu. Mark Lowen’ın TRT’de liderlere eşit süre verilmemesinden yakınıp “Türk tipi demokrasi” diyerek alaycı paylaşım yaptığı da görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir