Membran kapının köklü adresi

TORUN KAPI olarak eviniz ve ofisinizin talep ettiğiniz renk ve tarzda özel tasarım kapısı üretimlerini uygun fiyat avantajıyla yapıyoruz.

Membran kapı silikon zar kullanılarak mdf malzeme her yüzeye eşit oranda silikonlanıp ısı ve yüksek basınç yapılarak elde edilir. Membran kapıların en büyük özelliklerinden biri de suya ve neme dayanıklı yapı olmasıdır. Bunun yanında kolay temizlenebilir, hijyenik olması ve CNC teknolojisi ile donatılması tercih sebeplerinden biridir. Çeşit aralığı geniş olan membran kapıyı kullanıcılar oldukça uzun ömürlü olması sebebiyle tercih etmektedir.

Tercih edilen bir diğer ürün de lake kapılardır. Lake kapılarda da tıpkı membran kapılar gibi CNC teknlojisi kullanılmaktadır. Renkleri genellikle beyaz olur. Lake kapılarda çok kaliteli bir ürün olan poliüretan boya kullanılmaktadır. Görünüşü oldukça doğaldır. Talebe göre değişen camlı ve camsız modellerde farklı tasarımlar kullanıcının zevkine göre elde edilebilir.

HER ZEVKE HİTAP EDİYOR

TORUN KAPI müşterilerin zevkine göre her türlü seçeneği sunabilmektedir. Günümüzde ev ve ofislerin dekoru için vazgeçilmez bir unsur olan kapılarımız göz zevkinizi arttıracaktır.

Firmamız klasik çizgi, avangard, spor seçenekler de sunabilmektedi.r Modern dokunuşlarla bir ev dekorasyonu talep eden sizler için sade açık renkli beyaz huş membran kapı modeller en güzel kapı seçeneğidir. Klasik çizgileri seven müşterilerimiz için de italyan ceviz ve koyu ceviz renklerde amerikan kapılar benzeri veya mdf kapı modellerine benzeyen oda kapısı modelleri siz müşterilerimizin zevkine sunduk. TORUN KAPI tamamen farklı kapılar isteyen müşterilerini de unutmadı. Daha önce başka bir yerde rastlamadığınız tamamen bize özgü faklı ve göz zevkine hitap eden kapı modelleriyle de çeşitliliğimizi artırdık.

1996 yılında kurulan şirketimiz hizmet hayatına başladığı günden itibaren sizlerin talep ettiği model, ölçü ve renklerde her türlü seçenek sunan köklü bir firmadır.

Sizde eğer hayal ettiğiniz kapıya çok kısa bir sürede müşteri memnuniyeti esas alınarak sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer sizinde yeni bir kapıya ihtiyacınız var veya eski kapınızı yenisiyle değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz: www.membrankapı.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir