Melania gün sayıyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski yardımcısı Omarosa Newman, Amerikan kamuoyunda tartışma yaratan ve yarın piyasaya çıkacak ‘Dengesiz’ (Unhinged) adlı kitabında, Donald Trump’ın, eşi Melania Trump’ın eşinden boşanmak için gün saydığını iddia etti

“MELANİA DONALD’I CEZALANDIRMAK İSTİYOR

Melania Trump’ın, eşini utandırmak için kasıtlı olarak alışılmışın dışında kıyafetler giydiğini savunan Newman, “Melania Trump’ın giydiği kıyafetlere bakıldığında, stilindeki başkaldırı tek bir amaca hizmet ediyor. Melania’nın stilini eşini cezalandırmak için kullandığına inanıyorum.” açıklamasını yaptı.

O CEKETİ NEDEN GİYDİ

Newman, Trump’ın kendi yanlışlarını düzeltmek için eşini zorla göçmenlerin kaldığı merkeze götürdüğünü, o nedenle de Melania Trump’ın üstünde ‘I really don’t care (Gerçekten umurumda değil)’ yazılı bir ceket giydiğini iddia etti.

“TRUMP GÖREVİ BIRAKINCA BOŞAYACAK”

Trump’ın evliliğinin uçurumun kenarında olduğunu ve Melania Trump’ın eşinin başkanlık süresi biter bitmez boşanmayı istediğini iddia eden Newman, “Bana göre, Melania eşinin görev süresinin bitmesi için dakikaları sayıyor ki ondan boşanabilsin.” değerlendirmesi yeni kitabındaki yerini aldı.

TRUMP’I IRKÇI OLMAKLA SUÇLADI

Beyaz Saray’daki az sayıdaki Afro-Amerikalılardan biri olan Newman, Trump’ın seçim kampanyasında görev almış, seçilmesinin ardından Trump’ın yardımcısı olmuştu.

Newman, Beyaz Saray günlerini anlattığı yeni kitabında, Trump’ı ‘ırkçı’ olmakla suçlamış, Trump ise iddiaları yalanlamıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir