Mahsun’dan tepki toplayan tivit

Mahsun Kırmızıgül yine tepkileri üzerine çekmeyi başardı. T’erör örgütü DHKP-C sempatizanı Grup Yorum üyesi Helin Bölek’in açlık grevi sonrası ö’lmesi Mahsun Kırmızıgül’ü rahatsız etti. Kırmızıgül sosyal medya hesabından skandal ifadeler kullandı. Kırmızıgül’ün paylaşımına te’rör örgütü sempatizanlarının destek verdiği görülürken, binlerce vatandaştan çok sert sözlerle tepki geldi. Birçok kişi Mahsun Kırmızıgül’e, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesini hatırlattı, İçişleri Bakanlığı’nı göreve çağırdı.

DHKP-C t’erör örgütüne yakınlığı ile bilinen Grup Yorum Üyesi Helin Bölek’in açlık grevi nedeniyle ö’lmesi Mahsun Kırmızıgül’ü derinden üzdü. Kırmızıgül sosyal medya hesabından skandal ifadeler ile t’erör örgütü sempatizanı Bölek’i andı. Kırmızıgül, “Bir müzisyenin açlık grevinde ö’lmesi çok acı. Çok üzgünüm.” ifadelerini kullandı. Kırmızıgül’ün t’erör örgütü sempatizanının ö’lümünü müzisyen ö’lümü olarak nitelendirmesi ve üzüntülerini dile getirmesi, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Birçok kişi Mahsun Kırmızıgül’e sert sözlerle yüklenirken, t’erör örgütü DHKP-C sempatizanlarından ise destek geldi. Kırmızıgül’e gelen tepkiler arasında, DHKP-C’li t’eröristlerin Çağlayan Adliyesi’nde şehit ettiği Savcı Mehmet Selim Kiraz hatırlatmaları dikkat çekti.

Tepki çeken paylaşım

T’erör örgütü sempatizanı Grup Yorum üyesi Helin Bölek’in ö’lümü sonrası sosyal medyadan mesaj yayımlayan Mahsun Kırmızıgül skandal ifadeler kullandı. T’erör destekçisi Bölek’i savunacak kadar ileri giden Kırmızıgül, “Bir müzisyenin açlık grevinde ö’lmesi çok acı. Çok üzgünüm.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşları kızdıran ifadeler

Kırmızıgül’ün paylaşımının altına yüzlerce yorum geldi. PKK ve DHKP-C sempatizanlarının paylaşımlarına destek veren t’erör sempatizanları Kırmızıgül’e destek verirken, yüzlerce vatandaş çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Mehmet Selim Kiraz hatırlatması

Mahsun Kırmızıgül’ün skandal paylaşımına gelen yorumlar arasında görevi başında DHKP-C’li militanlarca şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı hatırlatan ifadeler de yer aldı. Kırmızıgül’e,”Savcı Kiraz ö’ldürüldüğünde de üzüldün mü?” sözleri ile gelen tepki dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir