İmamoğlu’nun bilimsel sırrı

Ekrem İmamoğlu’nun “inanılmaz” tweetleri ortaya çıktı. Halkı kandırmak için her yolu denediği, 23 Haziran yerel seçimleri sırasında ortaya çıkan Ekrem İmamoğlu’nun inanılmaz “kuyruklu” tweetli ortaya çıktı! Ekrem Müdafa, depremin yeri, zamanı ve büyüklüğünü önceden belirleyecekmiş.

İmamoğlu’nun Beylikdüzü Belediye Başkanı iken, 14 Kasım 2014’de; “Depremin yeri, zamanı ve büyüklüğü önceden belirlenecek” diye tweet attığı ortaya çıktı!

Bilim dünyasından ve toplumdan sır gibi saklanmış!

Ekrem İmamoğlu’nun bu kuyruklu yalanı, kimleri kandırmak amacıyla söylediği anlaşılamadı. Sabah gazetesinden Kenan Kıran, İmamoğlu’nun bu tweetini Prof. Dr. Naci Görür’ü menşınlayarak “Hocam bu mümkün mü?” diye sordu.

İmamoğlu’nun bu “bilgiyi” bilim dünyasından ve toplumdan bu zamana kadar niye sakladığı da anlaşılmadı?

Bunu söylemesinin üzerinden bugün itibariyle 6 sene geçmiş. Bu zaman zarfında, herhangi bir depremin “yeri, zamanı ve büyüklüğünü” önceden belirleyip belirlemediği bilinmiyor. Eğer, depremin yeri, zamanı ve büyüklüğünü “önceden belirleyebildiği halde” bugüne kadar belirlemediyse çok ayıp etmiş!

Oda Tv ve İsmail Saymaz’ın kılıf uydurma çalışmalarına başlayacağı tahmin ediliyor!

İmamoğlu “yandaşı” Oda Tv ve İsmail Saymaz’ın, Ekrem’i bu durumdan kurtarmak için, Palandöken kayak merkezine kadar gidip, “kılıf uydurma” çalışmalarına başlayacağı tahmin ediliyor!

Daha önce Mansur Yavaş ekseninde gelişen belgeli “25 Milyonluk rüşvet talebi”ni kapatma ve kılıf uydurma konusunda oldukça başarılı performans sergileyen Oda TV ve İsmail Saymaz’ın Ekrem’in bu “sırrı” karşısında zorlanacakları tahmin ediliyor!

Tweet silindi mi?

Kenan Kıran daha sonra, “Tweet silindi mi?” diye sordu.

Kaynak: Habız Haber

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir