İmamoğlu’na soruldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu Elazığ ve Malatya’daki deprem bölgelerini ziyaret ettikten sonra soluğu Erzurum Palandöken’de aldı. Çocuklarıyla birlikte tatil yaptı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Erzurum ve Malatya’da millet canıyla uğraşırken İmamoğlu sosyal medya hesabından, “Yarıyıl tatili nedeniyle çocuklarım ve eşim ile birlikte dünya güzeli Erzurum’u hissetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin her köşesi başka bir değer, başka bir cennet. Türkiye kavganın değil sevginin merkezi olmalı” paylaşımında bulundu.

TATİL TEPKİLERİ SORULDU

Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin “Tatil nasıl geçiyor?” sorusuna, “İyi bakın kendinize, sağ olun” karşılığını verdi. “Tepkilere karşı bir açıklamanız olacak mı?” sorusu üzerine de İmamoğlu, “Biz şu an spora çıkıyoruz, yürümek gibi görüşürüz.” diyerek ailesi ile birlikte gondola yürüdü ve kayak yapmak üzere pistlere çıktı.

ULTRA LÜKS OTEL

İmamoğlu ailesinin kaldığı ultra lüks otel odasının devlet başkanları ve başbakanların kaldığı çok özel suit olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu çifti ve iki çocuk için günlük fiyatı 8 bin 700 lira olan Presidential Suit (Başkanlık suiti), iki koruma için günlük fiyatı 2 bin 900 lira olan Double (Çift kişilik standart oda) ve kızları ile bakıcı içinde günlük fiyatı 2 bin 500 lira olan Single (tek kişilik) oda tutulduğu öğrenildi. İmamoğlu ailesinin günlük konaklama masrafının 14 bin TL’yi geçtiği belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir