Erdoğan sert çıkıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının başında Almanya ile kritik bir dönemde verimli ve başarılı bir ziyaret yaptıklarını vurguladı.

Erdoğan konuşmasının devamında Mesut Özil ile çektirdiği fotoğraf hakkında da açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Almanya’da doğup büyümüş Mesut Özil’imiz, İlkay’ımız ile bir fotoğraf çektirdik diye kendisini bu toplumda dışladılar. Dışlanmasını ben onun bir Cumhurbaşkanı olarak hazmedemedim. Bir keresinde Şansölye ile maç izliyoruz. Mesut, Türkiye’ye gol attı, birlikte alkışladık. Benim takımıma attı, ben alkışladım. Sporun güzelliği burada. Mesut Özil napıyorsun, kendi takımına gol attın demedik. İsterdik ki ırkçılık savrulmasına düşenlere karşı ortak bir tavır alınsın”

One comment

  1. Sayin baskanim,siz bilmiursunuzki butun Avrupa fasist,irkci,nazi dirler.itinasiz butun German halklari nazidir,kanlarinda var.Kadinlar taniurdum,Turkle evli amma genede Turk dusmaniydi.Bu kadar yani.Batililar istiurki,biz Turklugumuzu unutalum,Alman,Hollandali falan olalim.Bu kadar serefsiz bir toplum bunlar.45 seneden beri Hollanda dayim amma,her gecen gun daha cok nefret eder oldum bunlardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir