Çağlar Cilara’ya anında müdahale

Algı operasyonlarının ve manipülasyonları ile bilinen sözde gazeteci Çağlar Cilara, Twitter hesabından CHP’de kapalı kapılar arkasında bir yönetim olduğunu ve bu yönetimin istemediği kişileri programına çıkaramadığını söyledi. Yaptığı bu itiraf dolu paylaşımı kısa süre sonra silen Cilara’nın bu hareketi “CHP Genel Merkezi’nden baskı mı geldi?”, “Birileri kulağına mı üfledi?” sorularına akıllara getirdi.

Genel merkezin üstünü çizdiği isimler programa çıkamaz

Çağlar Cilara, sosyal medya hesabından CHP’nin parti içindeki işleyişini ortaya çıkaran bir paylaşımda bulundu. Cilara, daha önce CHP’li kanallarda çalıştığını hatırlatarak, söz konusu kanalların da yasaklı listeleri olduğunu söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Cilara, CHP Genel Merkezi’nin üstünü çizdiği isimleri programlarına çıkaramadığını belirtti. Cilara, her defasında özgürlükçülükten dem vuran ve demokrasi naraları atan CHP’nin istediği isimleri yayına alabildiğini ifade etti.

Cilara’nın bu itirafları CHP içerisinde demokrasi yerine monokrasi, özgürlük yerine bağlılık olduğunu, halkı kandırmak için demokrasi ve özgürlüğe sarıldıklarını bir kez daha kanıtladı.

Bu sefer de tweeti sil baskısı mı?

Cilara bu itiraf dolu tweetini kısa bir süre sonra sildiği görüldü. CHP Genel Merkezi Cilara’ya bu sefer de tweet baskısı mı yaptı sorusunu akıllara getirdi. Yeni Akit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir