Athena Gökhan’dan ilginç paylaşım

YSK’nın İstanbul seçimlerine ilişkin iptal kararı sonrasında bazı ünlülerden İmamoğlu’na destek mesajları geliyor. Onlardan biri de Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz.

Gökhan Özoğuz çok tartışılacak bir söz söyleyerek Ekrem İmamoğlu için “Bugünün Atatürk’üdür” ifadeleriyle destek mesajı verdi.

TWITTER’DAN DESTEK MESAJI
Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için “10 Kasım 1938’den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk’ten sonraki sancağı eline almıştır!” yorumunda bulundu.

“BUGÜNÜN ATATÜRK’Ü”
Özoğuz paylaşımında “10 Kasım 1938’den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk’ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk’üdür kendisi!” açıklamasını yaptı.

TEPKİLERE CEVAP
Athena Gökhan’ın destek vermek için yaptığı paylaşım, “Bugünün Atatürk’ü” ifadeleri nedeniyle bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı. Özoğuz tepkilere yönelik paylaşımlarda bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir